يکشنبه ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۰
الثلاثاء ۲۳ ذو الحجة , ۱۴۴۲
Sunday 01 August, 2021
ARMAN MIHAN NEWSPAPER
 
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

(سوگند به قلم و آنچه‌‌ می‌نویسند)

 

 امیر حیدری - سردبیر روزنامه آرمان میهن
 
خداوند متعال را شاکرم که بار دیگر توفیق خدمت به مردم شریف استان در قالب "روزنامه آرمان میهن" را نصیب اینجانب و همکارانم نمود تا به کمک گروهی پرتوان بتوانیم خدمتی دیگر به شهر و استانی که به فرمایش مقام معظم رهبری "ایران کوچک" نامیده شده است نماییم، اما تا به این جای این فعالیت که همواره تلاش نموده ایم خالصانه وخادمانه باشد تمامی این گروه مبنایی را سرلوحه کارخود قرارداده است که امیدواریم همواره توجه ویژه برآن داشته و از آن پیروی نمایند که برچند نکته ازآن اشاره‌‌ می‌نمایم .

1- اشتباه جزو ذات بشری است ولی اصرار بر اشتباه خطایی نابخشودنی است، اما اگر سهوا اشتباهی صورت گیرد باکمال میل پوزش خواهیم طلبید.

2- همواره فعالیت براساس وجدان و اخلاق خواهد بود و دیدگاه  فعالیت روزنامه نگاری یک فعالیت بازرگانی نخواهد بود.

3- هیچ خبری که منبع آن مشخص نیست در این نشریه منتشر نخواهد شد و تنها وقایع عینی و اخبار صحیح، دقیق و  منصفانه در اختیار خوانندگان قرار خواهد گرفت .

4- مدیریت و تمامی کارکنان  این نشریه از پذیرش هرگونه پاداش مادی برای پیشبرد اهداف خصوصی افراد که مخالف با مصلحت عمومی و با روحیه صادقانه مخالفت داشته باشد معذور است و آن را برخلاف اساس حرفه‌ای و انسانی‌‌ می‌داند.

5- هرگونه کپی برداری و درج خبر، گزارش و....که بدون ذکرمنبع برخلاف اصول حرفه‌ای خواهد بود مطرود است.

6-هیچگونه فشار و تهدید برای تغییر محتوا در مطالب؛ تاثیری در خط مشی این رسانه نخواهد داشت و تنها از اصول حرفه و عمومی پیروی خواهد شد.

7- تمامی اخبار وگزارش هایی که دراین نشریه منتشر خواهد شد براساس قوانین، احترام به تمامی قومیت های کشور خواهد بود وتماماً تلاش خواهد شد تاهیچگونه تبعیضی دراین خصوص صورت نگیرد .

8- تلاش جهت بالابردن فرهنگ  عمومی، توجه ویژه به محیط زیست، آثار باستانی، فرهنگ توریسم از اصول نشریه خواهد بود.

9- تلاش خواهد شد تا به حیثیت افراد خدشه‌ای وارد نشده وحریم خصوصی آنان رعایت شود و از هرگونه توهین و افترا نیز جلوگیری به عمل آید .

10- اطلاعات واخباری که به صورت محرمانه دراختیار قرارگیرد به صورت اسرار محرمانه خواهد بود و تنها درصورت که منع قانونی نداشته باشد و موجب ضربه به سلامت و آرامش روانی جامعه نگردد، افشا خواهد گردید.

 
  امیرحیدری
سردبیر روزنامه آرمان میهن
سه شنبه ۱ تير ماه ۱۴۰۰
شماره
روزنامه آرمان میهن 805
روزنامه  آرمان میهن
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به روزنامه آرمان میهن‌‌ می‌باشد
امیر حیدریarmanmihan.irarmanmihan.ir - شقئشدئهاشد.هق - صصص.شقئشدئهاشد.هق